Jest masa artykułów tego typu na rynku, ilość wyboru może przyprawić o zawrót głowy. Jak wybrać najlepsze okładki? Czym się różnią? Jakie są typy? Dziś przedstawimy ci ofertę sklepu Sztapel – okładki na książki i zeszyty.

Okładki regulowane – analizujemy asortyment

Sklep www.okladkinaksiazki.com ma w swojej ofercie dziesiątki typów regulowanych okładek na książki. Owijki odróżniają się od siebie rozmiarami, tak aby jeszcze lepiej dostosować je do książki czy zeszytu. Owijki na książki zostały zrobione z najwyższej jakości przezroczystego tworzywa, dzięki temu książki i podręczniki będą miały zapewnioną dobrą ochronę. Użycie przezroczystej folii to dobry sposób, który można użyć jako okładki na podręczniki, ponieważ na pierwszy rzut oka będzie można stwierdzić, po którą książkę sięgamy. Folia, której używamy, jest wytrzymała i odporna na rozdarcia, z pewnością może służyć przez kilka lat, a książki będą wyglądały jak prosto z księgarni. Każdy model okładki na zeszyty ma wytłoczony numer oznaczający wysokość książki, dzięki czemu łatwo odróżnić wielkość poszczególnych okładek. Artykuły pakowane są po 50, 25, 10 sztuk. Zaletą jest również to, iż całe opakowania okładek na książki można wymienić na inne.

Okładki dedykowane – oszczędność czasu

Gdy nie mamy czasu na dopasowywanie owijki każdej książki czy zeszytu, dobrym rozwiązaniem jest zakup gotowych okładek. Sklep www.okladkinaksiazki.com oferuje okładki na zeszyty A-5, zeszyty do nut, jak też specjalnie dopasowane okładki do znanych podręczników szkolnych. Koniec męczenia się z przycinaniem okładek na podręczniki. Teraz możesz zrobić to wygodniej.

Inne produkty- co oferuje producent?

Sklep www.okladkinaksiazki.com to nie tylko okładki na książki, zeszyty i podręczniki. Znajdziesz tam też wyposażenie dla orkiestr. Specjalistyczne akcesoria to podstawa każdego dobrego koncertu czy występu. Na podanej stronie znajdziesz nutniki marszowe, marszówki dla orkiestr dętych oraz foliowe książeczki na nuty. Wszystkie z opisanych artykułów zostały wykonane z wytrzymałych tworzyw, gwarantują długi czas i wygodę użytkowania. Nie ważne czy jesteś zawodowym muzykiem, czy dopiero zaczynasz, warto zainwestować w produkt wysokiej jakości, który będzie ci służył przez długi czas.